Pilates kurssi- ja koulutustarjonta - Pilates Gym Jatta

Aloittaminen/kurssit

Kurssi

PILATES STARTTI-KURSSI

Harjoittelun pääset aloittamaan yksityisesti tai duo startti-kurssin kautta. Ajankohdat valitaan sinun aikataulusi mukaan.

Kurssin tarkoituksena on että saat tuntea miltä kokonaisvaltainen harjoittelu tuntuu, saat tuntumaa laitteisiin ja mattoharjoitteluun, tutustut studion toimintatapoihin sekä suunnittelemme sinulle sopivan tavan jatkaa harjoittelua.

Ennen startti-kurssia voit tulla tutustumistunnille hintaan 90 € 50 minuuttia ja päättää tämän jälkeen haluatko jatkaa kurssille.

UUSI DUO startti-kurssi alkaa 21.11 perjantaina klo 17.00 – 18.15. Kurssi sisältää kolme 75 minuutin mittaista harjoituskertaa. Muut kerrat ovat 28.11 ja 5.12. Ilmoittaudu mukaan ajanvarausjärjestelmän kautta. Lämpimästi tervetuloa!

Duo-kurssin hinta on 306€/henkilöä, 3 x 75 minuuttia.

...

 

Yhdenhengen startti-kurssi on 306 €, 3 x 50 minuuttia.

Tutustumistunti sekä yksilöllinen startti-kurssi aikataulu suoraan ohjaajalta, pilatesjatta@gmail.com tai laittamalla whats up/teksiviestin numeroon 050 482 8200.

Lämpimästi tervetuloa!

Ilmoittaudu Ota yhteyttä
Ota yhteyttä-lomake boksien sisällä
Sending
Tutustu ohjaajaan